Bahçe Teli – TEL ÖRGÜ ÜRÜNLERİ

11 Ekim 2023

Bahçe Teli – TEL ÖRGÜ ÜRÜNLERİ

Bahçe Teli

  • Bahçe çit teli her türlü yüzeye kolayla monte edilebilen çit çeşitleri arasındadır. Bundan dolayı da kullanım alanları oldukça geniştir. Montaj işlemlerinin rahat ve kolay şekilde yapılıyor olması sayesinde ilk akla gelen güvenlik ve sınırlama çeşitlerinden biridir. Rahat ve kolay şekilde uygulanabilir olmasının yanı sıra oldukça sade ve modern görünümü sayesinde de bulunduğu ortamı güzelleştirmektedir. Doğa koşullarına uygun özelliklerde üretilmesi sayesinde de yaygın şekilde kullanılmaktadır. Bundan dolayı da uzun vadeli kullanım özelliğine sahiptir. Özellikle bahçeli ve müstakil evlerde tercih edilen bahçe duvar teli bitki, ağaç ya da çiçek yetiştirilen ortamlarda hoş görüntüsüyle temaya uyum sağlayacaktır.Bahçe Çit Teli Nasıl Kullanılır?Bahçe çit teli genel anlamda birçok farklı sebep ve amaçla kullanılmaktadır.

  • Bu amaçlardan en yaygınları ise:
  • Bahçeye izinsiz kişilerin girmesine engel olmak için, sokakta başı boş gezen hayvanların bahçeye girmesine engel olmak için, Kemirgenler ya da zararlı canlıların bahçeye girişini engellemek için kullanılmaktadır. Kullanımı sırasında elde edilen birçok avantajları sayesinde evde, iş yerinde, ofiste, bahçede ya da teraslarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu gibi sebeplerin yanı sıra özellikle estetik kaygıya sahip olan kişiler için de en ideal ürünlerin başında gelmektedir. Firmamız, arzu ettiğiniz renk ve kalınlıkta bahçe çit teli üretmektedir. Bunun yanı sıra bahçe çit tel fiyatları oldukça uygun ve ekonomiktir. Bahçe Çit Teli Nasıl Monte Edilir? Bahçe çit teli oldukça kolay şekilde monte edilen bir sistemdir. Öncelikli olarak izlenmesi gereken adımlar:
    • Bahçe çitinin uygulanacağı alanın ölçülerinin doğru alınması gerekmektedir. Ölçülerin alınmasından sonra bu ölçülere özel olarak hazırlanmış olan teller üretilmektedir. Uygulama yapılan bölgenin özelliklerine göre montesi sağlanır. (O bölgenin çim, toprak ya da beton olması durumunda monte edilme yöntemi değişebilir.)

  • Bahçe çit teli yüzeylerinin üzerinde özel kaplama teknolojisi yardımı ile polyester içerikli olarak üretilebilmektedir. Çit yardımı ile çevrilen bölgenin konumuna, özelliklerine ve müşteri taleplerine göre farklı çit sistemleri arasından seçim yapmak mümkündür.